Foto2lo – Szkolny Klub Fotograficzny

O nas

Foto2lo

Jesteś uczniem naszej szkoły? Interesujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o fotografii? Jeśli tak, to zapraszamy na spotkania naszego klubu fotograficznego!

Powstał on w styczniu 2008 roku przy II LO w Rzeszowie. Nasze spotkania mają dwie formy: plenerową i dyskusje na temat zdjęć, techniki ich wykonywania lub retuszu. Podczas spotkań plenerowych wychodzimy do Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa, wykonujemy zdjęcia podczas  organizowanych plenerów i korzystamy z profesjonalnego studia fotograficznego.
Fotografujemy najciekawsze miejsca zarówno w dzień jak i w scenerii nocnej. Zgromadzony materiał zdjęciowy prezentujemy podczas organizowanych wernisaży  w naszej szkole. W tym roku szkolnym nauczymy się korzystać z programów do obróbki grafiki oraz przeglądarek graficznych. Zamierzamy również rozwijać swoje umiejętności z dziedziny fotografii przez wykonywanie zdjęć studyjnych.
Bierzemy udział w różnych konkursach, fotografujemy ważne wydarzenia szkolne – krótko mówiąc tu stale coś się dzieje, ciągle rozwijamy swoje zainteresowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w spotkaniach klubu fotograficznego.

Opiekun, Mariusz Baran

email: poczta@foto2lo.ugu.pl

foto2lo Rzeszów, 10-02-2010r

Interesujesz się fotografiką? Lubisz robić zdjęcia? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o fotografii? Jeśli tak, to zapraszamy na spotkania naszego kółka fotograficznego!

Powstało ono w styczniu 2008 roku przy II LO w Rzeszowie. Nasze spotkania mają dwie formy: plenerową i dyskusje na temat zdjęć, techniki ich wykonywania lub retuszu. Podczas spotkań plenerowych wychodzimy do Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa, fotografujemy najciekawsze miejsca zarówno w dzień jak i w scenerii nocnej. Zgromadzony materiał zdjęciowy prezentujemy na wystawach w naszej szkole. W tym roku szkolnym nauczymy się korzystać z programów do obróbki grafiki oraz przeglądarek graficznych. Zamierzamy również rozwijać swoje umiejętności z dziedziny fotografii przez wykonywanie zdjęć studyjnych w profesjonalnym studio. Bierzemy udział w różnych konkursach, fotografujemy ważne wydarzenia szkolne.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w spotkaniach kółka.

Proudly powered by WordPress. Theme developed with WordPress Theme Generator.
Copyright © Foto2lo – Szkolny Klub Fotograficzny. All rights reserved.